On Tue, 2006-05-30 at 15:01 +0200, Number One wrote: > Slabe informacije pa niso rezultat slabega dela ŠOUa, ampak trenutne vlade!
Ki je ukinila šolnine v zadnjem letniku študija po 2. bolonjski stopnji, ki jih je uvedla prejšnja. > Študenti bi kljub temu, da ŠOU dela pizdarije, trenutno organizacijo > PODPRETI! Ko zmagamo proti skupnemu sovražniku, lahko pa še ŠOU sesujemo oz > onega večnega študenta Ulčarja nesposobnega. Tako je, potrebno je zmagati proti skupnemu sovražniku, le da je ta sovražnik ŠOU, ki ni pristal na ne-uvedbo šolnin, 20.000 novih štipendij in štetje študentskega dela v delovno dobo. Oz. je, pa si je 24 ur po pogajanjih premislil in šel demonstirat skupaj z več kot 1 odstotkom slovenske študentske populacije. > Posamezno in hkrati žal ne moremo vplivati na zakonodajo in spremembe. Kaj zdaj, posamezno ali hkrati? LP, Matjaž
