On Tue, 2006-05-30 at 15:01 +0200, Number One wrote:
> Slabe informacije pa niso rezultat slabega dela ŠOUa, ampak trenutne vlade!

Ki je ukinila šolnine v zadnjem letniku študija po 2. bolonjski stopnji,
ki jih je uvedla prejšnja.

> Študenti bi kljub temu, da ŠOU dela pizdarije, trenutno organizacijo
> PODPRETI! Ko zmagamo proti skupnemu sovražniku, lahko pa še ŠOU sesujemo oz
> onega večnega študenta Ulčarja nesposobnega. 

Tako je, potrebno je zmagati proti skupnemu sovražniku, le da je ta
sovražnik ŠOU, ki ni pristal na ne-uvedbo šolnin, 20.000 novih štipendij
in štetje študentskega dela v delovno dobo.

Oz. je, pa si je 24 ur po pogajanjih premislil in šel demonstirat skupaj
z več kot 1 odstotkom slovenske študentske populacije.

> Posamezno in hkrati žal ne moremo vplivati na zakonodajo in spremembe. 

Kaj zdaj, posamezno ali hkrati?

LP,
Matjaž


Reply via email to