ŠOU je po mojih informacijah pristal na štpendije IN na ukinitev študentskih servisov.
Vendar je LOGIČNA zahteva, da se oboje uvede postopoma in istočasno. Ne pa da se najprej odreže vir financiranja študenta, ga izstrada POTEM pa parim "preživelim" da štipendije. In ta zahteva, ki je vsakemu normalnemu človeku logična, je bila s strani šou-a ponovljena večkrat, vlada nanjo ni direktno odgovorila NITI enkrat! Lp, p.s. Posamezno vplivati in hkrati boriti priti vladi in šou. :) -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaž Horvat Sent: Tuesday, May 30, 2006 3:40 PM To: FRIClist Subject: RE: [Friclist] Sedaj tudi Nemcija? On Tue, 2006-05-30 at 15:01 +0200, Number One wrote: > Slabe informacije pa niso rezultat slabega dela ŠOUa, ampak trenutne vlade! Ki je ukinila šolnine v zadnjem letniku študija po 2. bolonjski stopnji, ki jih je uvedla prejšnja. > Študenti bi kljub temu, da ŠOU dela pizdarije, trenutno organizacijo > PODPRETI! Ko zmagamo proti skupnemu sovražniku, lahko pa še ŠOU sesujemo oz > onega večnega študenta Ulčarja nesposobnega. Tako je, potrebno je zmagati proti skupnemu sovražniku, le da je ta sovražnik ŠOU, ki ni pristal na ne-uvedbo šolnin, 20.000 novih štipendij in štetje študentskega dela v delovno dobo. Oz. je, pa si je 24 ur po pogajanjih premislil in šel demonstirat skupaj z več kot 1 odstotkom slovenske študentske populacije. > Posamezno in hkrati žal ne moremo vplivati na zakonodajo in spremembe. Kaj zdaj, posamezno ali hkrati? LP, Matjaž
