ŠOU je po mojih informacijah pristal na štpendije IN na ukinitev študentskih
servisov. 

Vendar je LOGIČNA zahteva, da se oboje uvede postopoma in istočasno. Ne pa
da se najprej odreže vir financiranja študenta, ga izstrada POTEM pa parim
"preživelim" da štipendije. In ta zahteva, ki je vsakemu normalnemu človeku
logična, je bila s strani šou-a ponovljena večkrat, vlada nanjo ni direktno
odgovorila NITI enkrat!

Lp,

p.s.
Posamezno vplivati in hkrati boriti priti vladi in šou. :)

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaž
Horvat
Sent: Tuesday, May 30, 2006 3:40 PM
To: FRIClist
Subject: RE: [Friclist] Sedaj tudi Nemcija?

On Tue, 2006-05-30 at 15:01 +0200, Number One wrote:
> Slabe informacije pa niso rezultat slabega dela ŠOUa, ampak trenutne
vlade!

Ki je ukinila šolnine v zadnjem letniku študija po 2. bolonjski stopnji,
ki jih je uvedla prejšnja.

> Študenti bi kljub temu, da ŠOU dela pizdarije, trenutno organizacijo
> PODPRETI! Ko zmagamo proti skupnemu sovražniku, lahko pa še ŠOU sesujemo
oz
> onega večnega študenta Ulčarja nesposobnega. 

Tako je, potrebno je zmagati proti skupnemu sovražniku, le da je ta
sovražnik ŠOU, ki ni pristal na ne-uvedbo šolnin, 20.000 novih štipendij
in štetje študentskega dela v delovno dobo.

Oz. je, pa si je 24 ur po pogajanjih premislil in šel demonstirat skupaj
z več kot 1 odstotkom slovenske študentske populacije.

> Posamezno in hkrati žal ne moremo vplivati na zakonodajo in spremembe. 

Kaj zdaj, posamezno ali hkrati?

LP,
Matjaž



Reply via email to