Aja, pa še to, kje ste pa vi zvedl da so ustni pa
kdaj??? Ker nikjer izrecno ne piše, pa nobenga
razporeda ni objavlenga...
...polg tega še ena zadeva. Kako pa maš lohka ustnga
u četrtk, on ti vpiše oceno, vpogled za 2. kolokvij
je pa v petek???? ...a ti pol z edigsom po indexu
poštriha al kaj???
svašta, to je možn sam na našem faxu...
...še bušmani v afriki majo bolš kazaneski pravo
pošlihtan kot je sistem na našmu faxu....


--- Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Glede na to, da so ustni... dvomim.
> 
> On 01/06/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > sicer se pa pomoje lahko pusti indekse u
tajni�tvu
> in ti podpi�e
> >
> 
> 
> -- 
> lp, Domen Gostincar
> 
> 


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 

Reply via email to