Aja, pa Å¡e to, kje ste pa vi zvedl da so ustni pa kdaj??? Ker nikjer izrecno ne piÅ¡e, pa nobenga razporeda ni objavlenga... ...polg tega Å¡e ena zadeva. Kako pa maÅ¡ lohka ustnga u Äetrtk, on ti vpiÅ¡e oceno, vpogled za 2. kolokvij je pa v petek???? ...a ti pol z edigsom po indexu poÅ¡triha al kaj??? svaÅ¡ta, to je možn sam na naÅ¡em faxu... ...Å¡e buÅ¡mani v afriki majo bolÅ¡ kazaneski pravo poÅ¡lihtan kot je sistem na naÅ¡mu faxu....
--- Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Glede na to, da so ustni... dvomim. > > On 01/06/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > sicer se pa pomoje lahko pusti indekse u tajni�tvu > in ti podpi�e > > > > > -- > lp, Domen Gostincar > > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
