http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/course/view.php?id=64
29. maj - 4. junij Vpisovanje ocen pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek od 14h do 15h na Lepem potu 11. Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno vprašanje, ki mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor. (drugi odstavek je bil dodan danes, prej je bilo samo "vpisovanje ocen bo blablabla") On 01/06/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Aja, pa še to, kje ste pa vi zvedl da so ustni pa kdaj??? Ker nikjer izrecno ne piše, pa nobenga razporeda ni objavlenga... ...polg tega še ena zadeva. Kako pa maš lohka ustnga u četrtk, on ti vpiše oceno, vpogled za 2. kolokvij je pa v petek???? ...a ti pol z edigsom po indexu poštriha al kaj??? svašta, to je možn sam na našem faxu... ...še bušmani v afriki majo bolš kazaneski pravo pošlihtan kot je sistem na našmu faxu....
-- lp, Domen Gostincar
