http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/course/view.php?id=64

29. maj - 4. junij

Vpisovanje ocen pri prof. Škrekovskemu bo ta teden v četrtek in petek
od 14h do 15h na Lepem potu 11.

Ocena za ustni in pisni del je enaka, vendar si pri vpisu ocene
predavatelj pridržuje pravico študentu zastaviti kakšno vprašanje, ki
mu lahko ustni del ocene popravi navzdol ali navzgor.

(drugi odstavek je bil dodan danes, prej je bilo samo "vpisovanje ocen
bo blablabla")

On 01/06/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Aja, pa še to, kje ste pa vi zvedl da so ustni pa
kdaj??? Ker nikjer izrecno ne piše, pa nobenga
razporeda ni objavlenga...
...polg tega še ena zadeva. Kako pa maš lohka ustnga
u četrtk, on ti vpiše oceno, vpogled za 2. kolokvij
je pa v petek???? ...a ti pol z edigsom po indexu
poštriha al kaj???
svašta, to je možn sam na našem faxu...
...še bušmani v afriki majo bolš kazaneski pravo
pošlihtan kot je sistem na našmu faxu....


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to