Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo?

Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete resevale pri TS-u,
takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo privilegiranih :)

On 01/06/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo!

> Ankete se izpolnjujejo za eno leto za nazaj, tko da res ne vem kdaj smo mel
> mi priloznost povedat kaj si mislimo o njem.

Ankete so se resevale pred dvema (ali tremi?) tednoma na predavanjih.


Mitar




--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to