Na katerih predavanjih? Je bilo kje obvestilo? Nazadnje (kar se jaz spomnim) so se te ankete resevale pri TS-u, takrat ko nas je srecnih nekaj prislo na listo privilegiranih :)
On 01/06/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zdravo! > Ankete se izpolnjujejo za eno leto za nazaj, tko da res ne vem kdaj smo mel > mi priloznost povedat kaj si mislimo o njem. Ankete so se resevale pred dvema (ali tremi?) tednoma na predavanjih. Mitar
-- lp, Domen Gostincar
