Hvala. On Sat, 2006-06-03 at 21:19 +0200, tistu wrote: > ne nimam ;) > > LP > Mitja > > > On 6/3/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Ima kdo besedila nalog letosnjih dveh izpitov pri ARS1? > > > > Ne resitve. > > > > LP, > > Matjaz > > > > > >
