Hvala.

On Sat, 2006-06-03 at 21:19 +0200, tistu wrote:
> ne nimam ;)
> 
> LP
> Mitja
> 
> 
> On 6/3/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Ima kdo besedila nalog letosnjih dveh izpitov pri ARS1?
> >
> > Ne resitve.
> >
> > LP,
> > Matjaz
> >
> >
> >


Reply via email to