Nardimo si sistem za prijavljanje na ustne. (Tako kot za verjetnost npr., kjer smo zbiral samo statistiko kdo gre pisat.) Kaj mislte, bi blo to pametno? Tako ne bo problemov z prijavljanjem da gremo na faks in problema slabe organizacije ustnih. Lahko se pojavi pa se vec problemov z prijavo. Pa nardimo tako da imajo prijavljeni prednost. To se itak da zemnt. Mogoce bo celo tak sistem kdaj prov prsu drug let.
"Pater.jr" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ¹krekovski je kreten in pika! da pride¹ v ljubljano samo zaradi tega, ker on paè veliko stvari reèe (a ne, Nejc) in potem èaka¹ da se on sprdne kaj bo naslednje. Ker je namreè vmes hodil ven gledat, koliko nas je ¹e in je vsakiè povedal, da naj gremo raje domov. Da je ustne konèal z gro¾njo, da bo vse naslednje samo ¹e pometal oz. jim bo ni¾al oceno, je pa itak samoumevno (ali paè) ? In ko smo ga prosili, èe bi le lahko ¹e tistih 5 vpra¹al (kolikor nas je ¹e ostalo, navkljub gro¾njam), je po njegovi stari navadi zajamral, da ne more ker je bolan, ga stra¹no boli glava in se nasploh slabo poèuti. ko pa smo mu ¹e omenili, da paè nismo skoz v ljubljani pa je pripomnil, da naj pridemo pa oktobra naokoli, ko bomo itak na faksu. mogoèe samo ne razumem tako "inteligentnih" ljudi, ampak vseeno se mi zdi da je kreten! in ja, k njemu ne pridem pred oktobrom. lp, Pater ----- Original Message ----- From: "Mojca Galun-rutka" To: "FRIClist" Sent: Friday, June 02, 2006 9:45 AM Subject: [Friclist] kombinatorika Zivjo! Zaradi opravièenosti ustnega izpita, se niste ¾eleli prito¾iti na zaèetku leta. Prav tako ste kot sem sli¹ala nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa za fmf). To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa zavedajte, da je to lista in pogovora tu ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napi¹e prito¾bo in jo naslovi na ¹tudentski svet. Notri se naj realno opi¹e stanje, jaz pa bom reè posredovala naprej in poskrbela, da se bo ukrepalo. ©e enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim, da se napi¹e resna reè, ker èe ne drugega jest bom vedela kdo je napisal. Pa ¹e to. Od vèeraj ko smo vas prosili za pomoè (gre se tudi za vas, saj je bo bodoèi dekan odloèal o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem ¹tudiju in priznavanju va¹e diplome) se ni javil nihèe. Pa ne reèt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da stik s profesorji vedno pomeni plus. Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko se vas kaj prosi je resno in ima svoj namen. Torej poka¾ite vsaj to resnost, da dobim uradno prito¾bo. Lahko kar na mail. V primeru, da v celem letniku ne bo junaka, se ne nameravam prito¾iti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna lp Mojca __________ NOD32 1.1574 (20060601) Information __________ This message was checked by NOD32 antivirus system. http://www.eset.com __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
