Oziroma za tiste, ki ne uporabljate gmaila.
Ali mogoče veste, kdaj bo teoretični izpit iz verjetnosti in statistike.

On 6/9/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

bump!


On 6/8/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> mene tud zanima kdaj je teorija ?
>
> bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;)
>
>
> On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
> >
> > Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri
> > neparametričnih
> > testih?
> >
> > (pa kdaj pišemo če se že ve?)
> >
> > lp, simon
> >
> >
>

Reply via email to