Oziroma za tiste, ki ne uporabljate gmaila. Ali mogoče veste, kdaj bo teoretični izpit iz verjetnosti in statistike.
On 6/9/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
bump! On 6/8/06, tistu <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > mene tud zanima kdaj je teorija ? > > bo tako kot pri kombinatoriki bo pisalo dve uri prej ;) > > > On 6/8/06, Simon Vrhovec <[EMAIL PROTECTED] > wrote: > > > > Vprašanje glede teorije: A bi znal kdo razložit range pri > > neparametričnih > > testih? > > > > (pa kdaj pišemo če se že ve?) > > > > lp, simon > > > > >
