jst mam, za drugi kolokvij vse vaje, za prvi mi nekaj manjka ....
kako lepo je napisano pa ne vem :)
ps: nimam skanerja, lahko samo slikam z digidalcem, ce to kaj
pomaga .....
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net
On 12.6.2006, at 16:24, Dejan Veternik wrote:
Bi lahko poslal/a še meni...
Hvala & lp,
Dejan
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED]
On Behalf
Of Robert Merič
Sent: Monday, June 12, 2006 3:40 PM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] Linearna algebra vaje
Živjo!
Ima mogoče kdo lepo napisane vaje za linearno algebro, da mi bi jih
lahko
posodil za skopirat.
naj mi kr mail pošlje
hvala
lp
Robert
__________ NOD32 1.1586 (20060608) Information __________
This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com