Yea uporabna informacija posoljena s sarkazmom.... my favorite ;)
LP, Domen On 6/17/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Uf, funkcionalna nepismenost. Tenx anyway ;) LP, Matjaz On Jun 17, 2006, at 10:17 AM, Sašo Knap wrote: > Jaklič je napisal... > > Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in > 26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10 > kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za > preizkus programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico > le do enega opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali > pisni izpit 2.6.2006 morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem > izmed naštetih rokov! Prijavo izvedete z vpisom na list na vratih > kabineta prof. Soline. Način prijav je bil izbran zaradi > prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske pošte. > > A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori? > > ----- Original Message ----- From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]> > To: "FRIClist" <[email protected]> > Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM > Subject: Re: [Friclist] vp zagovor > > > Jutri jih ni. ;) > > Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek. > > LP, > Matjaz > > On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote: > >> Ola! >> Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp? >> >> LP, Domen > > > > > >
