Yea uporabna informacija posoljena s sarkazmom.... my favorite ;)

LP, Domen

On 6/17/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Uf, funkcionalna nepismenost.

Tenx anyway ;)

LP,
Matjaz

On Jun 17, 2006, at 10:17 AM, Sašo Knap wrote:

> Jaklič je napisal...
>
> Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in
> 26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10
> kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za
> preizkus programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico
> le do enega opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali
> pisni izpit 2.6.2006 morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem
> izmed naštetih rokov! Prijavo izvedete z vpisom na list na vratih
> kabineta prof. Soline. Način prijav je bil izbran zaradi
> prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske pošte.
>
> A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori?
>
> ----- Original Message ----- From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: "FRIClist" <[email protected]>
> Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM
> Subject: Re: [Friclist] vp zagovor
>
>
> Jutri jih ni. ;)
>
> Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
>
> LP,
> Matjaz
>
> On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
>
>> Ola!
>> Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?
>>
>> LP, Domen
>
>
>
>
>
>



Reply via email to