Eno prašanje v zvezi z zagovori...

Kaj vam je rekel naj spremenite pri 3 nalogi (izris ganta v HTML) ?


Lp
Miloš


On 6/17/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Yea uporabna informacija posoljena s sarkazmom.... my favorite ;)

LP, Domen

On 6/17/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Uf, funkcionalna nepismenost.
>
> Tenx anyway ;)
>
> LP,
> Matjaz
>
> On Jun 17, 2006, at 10:17 AM, Sašo Knap wrote:
>
> > Jaklič je napisal...
> >
> > Zagovori vaj bodo razpisani v treh terminih 12.6.2006, 19.6.2006 in
> > 26.6.2006 ob 14:00 v P19, na vsak termin se lahko prijavi največ 10
> > kandidatov. Eno uro pred zagovorom bo učilnica P19 na voljo za
> > preizkus programov. Vsak kandidat ima v naštetih terminih pravico
> > le do enega opravljanja zagovora vaj! Kandidati, ki bodo opravljali
> > pisni izpit 2.6.2006 morajo uspešno opraviti zagovor vaj na enem
> > izmed naštetih rokov! Prijavo izvedete z vpisom na list na vratih
> > kabineta prof. Soline. Način prijav je bil izbran zaradi
> > prepogostega prijavljanja in odjavljanja preko elektronske pošte.
> >
> > A iz tega ne znate razbrat kdaj so zagovori?
> >
> > ----- Original Message ----- From: "Matjaž Horvat" <[EMAIL PROTECTED]>
> > To: "FRIClist" <[email protected]>
> > Sent: Saturday, June 17, 2006 9:49 AM
> > Subject: Re: [Friclist] vp zagovor
> >
> >
> > Jutri jih ni. ;)
> >
> > Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
> >
> > LP,
> > Matjaz
> >
> > On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
> >
> >> Ola!
> >> Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?
> >>
> >> LP, Domen
> >
> >
> >
> >
> >
> >
>
>
>

Reply via email to