Kaj ve kdo če lahko imamo kaj na izpitu ali ne smemo imet nič

LP

Aleš

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Ales Koprivnikar
Sent: Tuesday, June 20, 2006 9:48 AM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VISN

Sreda 21.06.2006 ob 10:00 v PR8

On 6/20/06, Crt Cencelj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Mogoče kdo ve kdaj in kje je jutri izpit iz VISN?
>


Reply via email to