Lahko mas tud prjatla, samo mora 1) bit zadost oddaljen od tebe, 2)
pisat VISN, 3) bit tiho

Lahko mas vse kar hoces, kar se papirja tice; niti ni treba, da je speto skupaj.


On 20/06/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mislm da mas lah vse razn prjatla :)

lp Ales

--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to