Lahko mas tud prjatla, samo mora 1) bit zadost oddaljen od tebe, 2) pisat VISN, 3) bit tiho
Lahko mas vse kar hoces, kar se papirja tice; niti ni treba, da je speto skupaj. On 20/06/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Mislm da mas lah vse razn prjatla :) lp Ales
-- lp, Domen Gostincar
