Pa ste ziher, da je tam (0,3,0,0,4)?
p5 ima pred vžigom 2 žetona, pri vžigu se mu vzame eden in potem nazaj prideta 2, torej ima na koncu 3.

Drgač pa hvala za skrčeno verzijo, škoda samo, da na izpiti ne moremo nč met s sabo.

----- Original Message ----- From: "Samo Šela" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Tuesday, June 20, 2006 12:57 AM
Subject: Re: [Friclist] MIS


Good. :) Napako sem dodal.

lp,

Samo

On 6/20/06, Marko Kuhar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Dobro si to naredil ;). Jaz grem tudi na MIS... Ce si zainteresiran bi
lahko kake izpite resevali kje skupaj, samo jaz pred cetrtkom ne morem,
ker sem mel danes en izpit pa v cetrtek mam ustnega baze...

Eno napako sem odkril, na prosojnici slide 1-26, mislim da je oznacitev
po vzigu t2 o′′ = (0,3,0,0,4)
in ne o′′ = (0,3,0,0,3), kot je v prosojnicah Zimicovih.

Ce se ti ljubi jo dodaj na e-student, ker nisem registriran.

LP,Marko

Samo Šela wrote:
> Prosojnice za mis sem 'malo' skrcil:
>
> http://www2.shrani.si/files/mis659402.pdf
>
> Sedaj zadeva zgleda malo bolj humano. :)
>
>
>
> Glede na to, da je v prosojnicah kar nekaj napak, bi bilo mogoče na
> e-studentu dobro voditi kaksno evidenco le teh. Za zacetek sem dodal
> dve za kateri vem. (Errata prosojnic)
>
> lp,
>
> Samo




Reply via email to