On Thu, 2006-06-22 at 11:16 +0200, Alen Loncaric wrote: > A mi lahko kir prosim razlozi kak poteka na zagovoru VP 2.seminarska v > cvs-ju, a ima on repositorij ze narejen al kako???
Ne; ker itaq delas z lokalnim repozitorijem, ki ga klices (to napamet govorim) '-d /path/', ce ze. Drugace so pa vprasanja cisto trivialna; mislim, da ne rabis nic pokazat; ce pa ze, je pa zgolj uporaba najbolj osnovnih ukazov, kot je npr checkout/checkin in pa import (start novega projekta v repozitoriju) a.
