Miloš Marjanovič Fri, 30 Jun 2006 02:58:31 -0700
Pa naj še kdo praša, kdaj so vpisi ocen. Ali pa je to že splošno znano pa sem js zgrešil?
Lp Miloš On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ce bo sel kdo na ogled za VP, a bi lahko Jaklica vprasal, kak je kaj kriterij? LP, Matjaz