Pa naj še kdo praša, kdaj so vpisi ocen.

Ali pa je to že splošno znano pa sem js zgrešil?

Lp
Miloš


On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ce bo sel kdo na ogled za VP, a bi lahko Jaklica vprasal, kak je kaj
kriterij?

LP,
Matjaz


Reply via email to