Bravo, Mojca! Samo tako naprej!
LP, Matjaz On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote:
Zivjo! Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila:VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU IN VAM JO BO POPRAVIL!Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej.lp Mojca
