Bravo, Mojca!

Samo tako naprej!

LP,
Matjaz

On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote:

Zivjo!

Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila:
VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU IN VAM JO BO POPRAVIL!

Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej.

lp
Mojca



Reply via email to