Za tiste, ki vas ustni še čaka:

če se ne motim tokrat nikogar ni vprašal ničesar iz 1. poglavja in iz Zrnecovih prosojnic. Tako da ostane le še kakšnih 250 slajdov.

Prav vsakega je vprašal nekaj iz optimizacije, ponavadi tisti drugi del (materializacija, pipelining ...). Ostali dve vprašanji sta pa enostavni (sočasnost, 2PL, mrtve zanke ...).

LP,
Matjaž

On Jul 8, 2006, at 3:50 PM, Domen Grabec wrote:

datotecne organizacije, 2PL, nacini potrjevanja transakcij, Tomovo pravilo
pri casovnem žigosanju,...

to je spraševal, dokler sem bil tam (šel po drugem vprašanem)

isto kot pri PB1, ni panike :)

lp, Pater

to je vse kar sem jest najdu na mailing listi... Tko da ce je mel 3-5 ldi
ustnega bi lahko se kdo kaj napisow a ne? :)

LP, Domen

On 7/8/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6 odjavlo
ze
na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez ustnega,
ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :)


LP MIHA

On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ola!
> Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je spraševal? In
ali
> je
> tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa nazaj napisal
> na
> listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo pravilo... Ma
> kdo
> še kakšen info?
>
> LP, Domen
>



Reply via email to