Za tiste, ki vas ustni še čaka:
če se ne motim tokrat nikogar ni vprašal ničesar iz 1. poglavja in
iz Zrnecovih prosojnic. Tako da ostane le še kakšnih 250 slajdov.
Prav vsakega je vprašal nekaj iz optimizacije, ponavadi tisti drugi
del (materializacija, pipelining ...). Ostali dve vprašanji sta pa
enostavni (sočasnost, 2PL, mrtve zanke ...).
LP,
Matjaž
On Jul 8, 2006, at 3:50 PM, Domen Grabec wrote:
datotecne organizacije, 2PL, nacini potrjevanja transakcij, Tomovo
pravilo
pri casovnem žigosanju,...
to je spraševal, dokler sem bil tam (šel po drugem vprašanem)
isto kot pri PB1, ni panike :)
lp, Pater
to je vse kar sem jest najdu na mailing listi... Tko da ce je mel
3-5 ldi
ustnega bi lahko se kdo kaj napisow a ne? :)
LP, Domen
On 7/8/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6
odjavlo
ze
na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez
ustnega,
ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :)
LP MIHA
On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ola!
> Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je
spraševal? In
ali
> je
> tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa
nazaj napisal
> na
> listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo
pravilo... Ma
> kdo
> še kakšen info?
>
> LP, Domen
>