ola! Pa še eno prašanje je blo načini potrejvanja transakcij... Pa nism čist sigurn če ni to iz zrnecovih prosojnc? Drgač pa res učte se skripte od uzadi ne od uspredi.... :D
LP, Domen On 7/11/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Za tiste, ki vas ustni še čaka: če se ne motim tokrat nikogar ni vprašal ničesar iz 1. poglavja in iz Zrnecovih prosojnic. Tako da ostane le še kakšnih 250 slajdov. Prav vsakega je vprašal nekaj iz optimizacije, ponavadi tisti drugi del (materializacija, pipelining ...). Ostali dve vprašanji sta pa enostavni (sočasnost, 2PL, mrtve zanke ...). LP, Matjaž On Jul 8, 2006, at 3:50 PM, Domen Grabec wrote: >> datotecne organizacije, 2PL, nacini potrjevanja transakcij, Tomovo >> pravilo >> pri casovnem žigosanju,... >> >> to je spraševal, dokler sem bil tam (šel po drugem vprašanem) >> >> isto kot pri PB1, ni panike :) >> >> lp, Pater > > to je vse kar sem jest najdu na mailing listi... Tko da ce je mel > 3-5 ldi > ustnega bi lahko se kdo kaj napisow a ne? :) > > LP, Domen > > On 7/8/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> Na prvem roku je bilo prijavljenih 13 ljudi, od tega se jih je 6 >> odjavlo >> ze >> na samem izpitu, izpit pa je nardilo 3 - 5 ljudi, od tega 1 brez >> ustnega, >> ostali pa so ze napisali kaj je blo, kaj bi se rad ? :) >> >> >> LP MIHA >> >> On 7/8/06, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> > >> > Ola! >> > Zanima me če se še kdo spomne, ko je mel ustnega kaj je >> spraševal? In >> ali >> > je >> > tudi spraševal iz zrnecevih prosojnic? Nekdo je nekaj časa >> nazaj napisal >> > na >> > listo, da je spraševal 2PL, datotečno organizacijo, Tomovo >> pravilo... Ma >> > kdo >> > še kakšen info? >> > >> > LP, Domen >> > >>
