jst se nism na noben rok prjavu, mam oceno vpisano v indeksu in v e-studentu

lp, Pater
----- Original Message ----- From: "jost pristavec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Wednesday, August 23, 2006 1:10 PM
Subject: Re: [Friclist] vpis kombinatorike


...nisem bral prejsnih sporocil, ampak a mi lohka en
na hitr odgovori, kako je zdej s kombinatoriko ?
Mislm, kar se tice vpisa v el-index ??? (a se je treba
slucajno na kaksn rok prijavt, da se ti vpise potem
ocena ipd...zadeva je taka, da sm naredu s kolokviji,
pa pr Risteju sm tud ze bil junija, tko da v indexu
oceno mam. thx za odgovor




--- Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Na kateri rok ste se pa prijavili? Jaz sem zamudil
roke za prijavo in sem prijavljen &#65533;ele za 28. 8.
Za takrat pa pomoje itaq ne morejo / smejo vpisat
ocen pred rokom?!

Upam da ne bo palamudil z ocenami kasneje :)

lp,


Ivan Turkovic wrote:
> Zakaj jaz &#65533;e vedno nimam vpisane ocene pri
kombinatoriki?
>
>
> On 8/16/06, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]>
wrote:
>>
>> Zdaj so ocene ze vpisane. Glede zamude - ko sem
sel na faks, mi je bilo
>> receno, da so sele danes dobili ocene v
studentsko pisarno...
>>
>> On 14/08/06, Eva Verstov&#65533;ek
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>> >
>> > Ekola, za vse tiste, ki &#65533;e nimate
vpisane
>> > kombinatorike...
>> >
>> > Tole je poslal Riste danes (14.8.06):
>> >
>> > Eno prosnjo: ali lahko posljes obvestilo
>> > studentom kombinatorike da bo novi vpis v sredo
med
>> > 12h in 13h?
>> >
>> > lp,
>> > skrekovski
>> >
>> > Lp Anja
>> >
>> >
>> >
>> >

___________________________________________________________
>> > Try the all-new Yahoo! Mail. "The New Version
is radically easier to
>> use"
>> > &#65533; The Wall Street Journal
>> > http://uk.docs.yahoo.com/nowyoucan.html
>> >
>> >
>>
>>
>> -- >> lp, Domen Gostincar
>>
>
>
>





__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com


Reply via email to