re

On Wed, 2006-08-23 at 22:10 +0200, Igor Gorjanc wrote:
> http://igor.razvijalec.com/pb1.jpg
> http://igor.razvijalec.com/pb2.jpg
> 
> upam da se vidi. posebej bodite pozorni na komentarje s svinĨnikom. 

Ce bi bil faca, bi to pretipkal nekam v
'http://www.e-student.si/FRI:UNI:Podatkovne_baze', ker tole se bolj
slabo karkoli vidi :)

a.



Reply via email to