re On Wed, 2006-08-23 at 22:10 +0200, Igor Gorjanc wrote: > http://igor.razvijalec.com/pb1.jpg > http://igor.razvijalec.com/pb2.jpg > > upam da se vidi. posebej bodite pozorni na komentarje s svinĨnikom.
Ce bi bil faca, bi to pretipkal nekam v 'http://www.e-student.si/FRI:UNI:Podatkovne_baze', ker tole se bolj slabo karkoli vidi :) a.
