to je ena ura dela...
mogoče bom, če bom imel čas. lahko pa tudi kdo drug to nardi in pošlje meni
samo v kontrolo
----- Original Message -----
From: "a" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Monday, August 28, 2006 6:59 PM
Subject: Re: [Friclist] PB2 izpit
re
On Wed, 2006-08-23 at 22:10 +0200, Igor Gorjanc wrote:
http://igor.razvijalec.com/pb1.jpg
http://igor.razvijalec.com/pb2.jpg
upam da se vidi. posebej bodite pozorni na komentarje s svinčnikom.
Ce bi bil faca, bi to pretipkal nekam v
'http://www.e-student.si/FRI:UNI:Podatkovne_baze', ker tole se bolj
slabo karkoli vidi :)
a.