Tudi jaz predlagam uporabo mySQL-a:
http://dev.mysql.com/downloads/mysql/5.0.html

Vse skupaj vas bo zamudilo 30-60 minut. Tu so se kratka navodila:

Trenutno je aktualna verzija 5.0, ampak sem opazil, da PowerDesigner podpira
le 4.0. Vseeno sem uspel uspostaviti 5-ko. V PD-ju morate iz konceptualnega
modela ponovno generirati fizicni model in pri tem seveda nastaviti MySQL
bazo. Nazadnje kreirajte skripto (.sql).

MySQL CLIENT:
TOAD-a sem pustil pri miru. Za MySQL client lahko uporabite MySQLCC (CC -
Control Center):
http://sunsite.mff.cuni.cz/MIRRORS/ftp.mysql.com/downloads/mysqlcc.html

TEZAVA 1251:
Ce boste imeli tezavo(ERROR 1251) pri zagonu serverja iz mySQLCC-ja:
- zazenite default client za mySQL(Start->Programs->MySQL->MySQL
Server X.X->MySQL
CommandLine Client)
- Vpisite root password
- vpisite: SET PASSWORD FOR
- vpisite: [EMAIL PROTECTED] = OLD_PASSWORD('novogeslo');
Podrobnosti: http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/old-client.html
**
USTVARJANJE BAZE:
V MySQLCC-u ustvarite novo bazo in jo odprite. Desni klik na bazo in 'Open
new window from here'. Potem kliknite tisti 'SQL' gumb na vrhu. V editor box
prilepite vsebino sql skripte nato CTRL+E(execute). Napolnite bazo.

Zdej mate bazo :D.

P.S. Verjetno lahko pridete do mySQL-a na druge nacine. Tole je moj
prispevek, ki deluje - vsaj pri meni.

Lp,
D


On 8/31/06, jost pristavec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Pa to je moľn sam na tem faxu !!! Da ti 1 dan pred
zagovorom seminarske naloge, ne dela podatkovni
streľnik :(
No ja, mamo zato vsaj nekaj dodatnih dni, da izdelamo
seminarsko :)



--- Luka Kokalj <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Jep.. Tole je pa od Vavpotiča:
>
> Pozdravljeni,
>
>            vaąe sporočilo sem poslal
> administratorju. Če vzpostavitev
>            delovanja streľnika za potrebe izdelave
> seminarskih nalog
>            ne bo mogoča, bomo zagovore zamaknili za
> nekaj dni. Če
>            imate moľnost, lahko seminarske naloge
> izdelate in
>            prinesete tudi na svoji strojni opremi.
>
> Lep pozdrav
>
> 2006/8/31, Klemen <[EMAIL PROTECTED]>:
> >
> > Tudi meni se ne poveľe. ORA-12500 ali kaj drugega?
> >
> >
>


__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com


Reply via email to