Se opravicujem za se en mail. Nasel sem zadevo neki nemski strani. Je pa
seveda za Winse...
http://www.winload.de/download/39269/Grafik,Desktop/Desktoptools/Mobydock.DX-0.87b.html

On 9/4/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva
zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock*
.com <http://www.mobydock.com>

... lahko pa posljem file, ker sem ga pred nedavnim dolpotegnu


On 9/4/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED] > wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Obstaja kak Mac skin za Kde??
>
> Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka
> Mac OS X na Linuxu:
>
> http://www1.get-e.org/
>
> Drugace pa Google (Mac OS X theme).
>
> > Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP?
>
> http://osx.portraitofakite.com/
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to