Se opravicujem za se en mail. Nasel sem zadevo neki nemski strani. Je pa seveda za Winse... http://www.winload.de/download/39269/Grafik,Desktop/Desktoptools/Mobydock.DX-0.87b.html
On 9/4/06, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock* .com <http://www.mobydock.com> ... lahko pa posljem file, ker sem ga pred nedavnim dolpotegnu On 9/4/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED] > wrote: > > Zdravo! > > > Obstaja kak Mac skin za Kde?? > > Kaksen KDE, uporablja se Enlightenment 17, ce zelis vsaj malo obcutka > Mac OS X na Linuxu: > > http://www1.get-e.org/ > > Drugace pa Google (Mac OS X theme). > > > Pa ce se komu da dat link do skina Mac za Windows XP? > > http://osx.portraitofakite.com/ > > > Mitar > >
