Zdravo!

> Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva
> zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock*
> .com <www.mobydock.com>

Ta tudi ni slab:

http://home.cogeco.ca/~rklauncher/


Mitar

Reply via email to