Zdravo! > Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva > zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock* > .com <www.mobydock.com>
Ta tudi ni slab: http://home.cogeco.ca/~rklauncher/ Mitar
Zdravo! > Zadnjic sem naletel na en programcek, ki pa ni mac theme, je pa zanimiva > zadeva. Gre za tist mac menu. Njihov sajt trenutno ne dela-www.*mobydock* > .com <www.mobydock.com>
Ta tudi ni slab: http://home.cogeco.ca/~rklauncher/ Mitar