ok hehe, ce ze delate reklamo, pa se jst vabim interesente na trening
Juda v Judo klub Nagaoka.
Vec info kr na moj mail (ne na listo).
LP,
_________________
Aleš Rosina, MCP
www.obmocje51.net
On 4.9.2006, at 21:01, Simon Vrhovec wrote:
Če koga zanima trening v naši šoli, vabljeni.. (za info lahko
pišete tudi
meni na mejl)
Lep pozdrav,
Simon
_____
From: Takashi in Michelle [mailto:[EMAIL PROTECTED]
Sent: Friday, September 01, 2006 8:53 AM
To: [EMAIL PROTECTED]
Subject: vpis
Pozdravljeni !
Tudi letos vpisujemo v naso Karate solo nove clane, zato vas
prosim, da
obvestite vase prijatelje, partnerje, znance, oz. vse, ki jih
zanima trening
karateja, da bo prvi trening za zacetnike v torek, 19.09.2006 ob
19.00 na OS
Mirana Jarca, Ipavceva 1.
Urnik treningov : torek in cetrtek od 19.00 do 20.00.
Za vse inf. lahko poklicejo 041 255 188 ali pa na www.takashidojo.si.
Hvala in lep pozdrav
Michelle