Jaz sem pisal 70%. Sem imel pa bolj občutek, da je se je spravil na tiste,
ki nismo hodili na predavanja, smo še iz Vilfanove šole.

lp

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej
Logar
Sent: Wednesday, September 06, 2006 9:16 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] TOR2 - ustni izpit

A je spraševal slučajno kaj glede na to, kako dobro si pisal test?

LP

On 9/6/06, Miha Vidmar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ustne izpite je imel v kabinetu, dol tam k so matematiki.
>
> Mene je vprašal naslednje stvari:
> - definicija turingovega stroja,
> - trenutni opis, prehod med stanji
> - definicija turingovih jezikov in rekurzivnih jezikov
> - kaj so parcialno/totalno rekurzivne funkcije
> - tehnike programiranja-našteti in kratko razlago
> - različice turingovih strojev in princip na katere smo dokazali 
> ekvivalenco
> - splošno rekurzivne funkcije, kaj so, katere so, formule
> - turingov generator, kako smo dokazali ekvivalenco
> - churcheva teza
> - kaj je pojem problem
> - povezava med problemi in jeziki
>
> To me je vse vprašal v 1 ustnem izpitu. Notri sem bil cca 45 minut.
> Naslednji za mano je bil notri 5 minut in je dobil 3 kratka vprašanja. 
> Tako da sprašuje zelo raznoliko.
>
>
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of 
> Simon Striker
> Sent: Wednesday, September 06, 2006 5:43 PM
> To: FRIClist
> Subject: [Friclist] TOR2 - ustni izpit
>
> Ojla!
>
> Vprašanje za tiste, ki ste junija opravili izpit:
>
> Zanima me, kje so ustni izpiti in kaj ter koliko vprašanj vam je 
> postavil Robič.
>
> Za odgovor se vsem lepo zahvaljujem!
>
> Lep pozdrav,
>
> Simon
> --
> Simon Striker
> Rusjanov trg 2
> 1000 Ljubljana      +38640554471
> Europe (Slovenia)
>
> E-mail: [EMAIL PROTECTED]
>
>
>
>


Reply via email to