Jaz sem pisal 70%. Sem imel pa bolj občutek, da je se je spravil na tiste, ki nismo hodili na predavanja, smo še iz Vilfanove šole.
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jernej Logar Sent: Wednesday, September 06, 2006 9:16 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] TOR2 - ustni izpit A je spraševal slučajno kaj glede na to, kako dobro si pisal test? LP On 9/6/06, Miha Vidmar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ustne izpite je imel v kabinetu, dol tam k so matematiki. > > Mene je vprašal naslednje stvari: > - definicija turingovega stroja, > - trenutni opis, prehod med stanji > - definicija turingovih jezikov in rekurzivnih jezikov > - kaj so parcialno/totalno rekurzivne funkcije > - tehnike programiranja-našteti in kratko razlago > - različice turingovih strojev in princip na katere smo dokazali > ekvivalenco > - splošno rekurzivne funkcije, kaj so, katere so, formule > - turingov generator, kako smo dokazali ekvivalenco > - churcheva teza > - kaj je pojem problem > - povezava med problemi in jeziki > > To me je vse vprašal v 1 ustnem izpitu. Notri sem bil cca 45 minut. > Naslednji za mano je bil notri 5 minut in je dobil 3 kratka vprašanja. > Tako da sprašuje zelo raznoliko. > > > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of > Simon Striker > Sent: Wednesday, September 06, 2006 5:43 PM > To: FRIClist > Subject: [Friclist] TOR2 - ustni izpit > > Ojla! > > Vprašanje za tiste, ki ste junija opravili izpit: > > Zanima me, kje so ustni izpiti in kaj ter koliko vprašanj vam je > postavil Robič. > > Za odgovor se vsem lepo zahvaljujem! > > Lep pozdrav, > > Simon > -- > Simon Striker > Rusjanov trg 2 > 1000 Ljubljana +38640554471 > Europe (Slovenia) > > E-mail: [EMAIL PROTECTED] > > > >
