Tomaž Kuralt wrote:
Uči se s prosojnic. Na netu so tudi eni izvlečki, ki jih je fino prebrat poleg prosojnic. Znat moraš na pamet une tri piramide, ki so v prosojnicah plus normalizacijo vključno s četrto in peto normalno obliko - kosovnico.Pozdravljeni!Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za IS. Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit... Hvala lepa lp Tomaž
Pazi, ker ma Krispet v prosojnicah napake ravno pri tem! Vso srečo
