Tomaž Kuralt wrote:
Pozdravljeni!

Zanima me, če se je kdo od vas že srečal s Krisperjem na ustnem izpitu za
IS. Torej, kaj sprašuje, iz kje ste se učili, na kaj je potrebno pazit...

Hvala lepa
lp Tomaž
Uči se s prosojnic. Na netu so tudi eni izvlečki, ki jih je fino prebrat poleg prosojnic. Znat moraš na pamet une tri piramide, ki so v prosojnicah plus normalizacijo vključno s četrto in peto normalno obliko - kosovnico.
Pazi, ker ma Krispet v prosojnicah napake ravno pri tem!

Vso srečo

Reply via email to