Miha Sinkovec Sun, 10 Sep 2006 07:13:01 -0700
Na friclisto se ne posilja vecjih fajlov. Obstajajo ftpji, razne strani za arhive...
Skratka posluzujte se alternativ saj je na friclisti 200+ ljudi. lp MIHA