A kdo ve kako je kej s tem ELMSom al karkol je ze. Sem jim poslal po mailu prosnjo za kljuc od Windows Vista, tako kot pise na strani, pa ni odgovora...
LP Andraž
A kdo ve kako je kej s tem ELMSom al karkol je ze. Sem jim poslal po mailu prosnjo za kljuc od Windows Vista, tako kot pise na strani, pa ni odgovora...
LP Andraž