On Mon, 2006-09-11 at 12:27 -0700, Marko Kotar wrote: > Men je ze zdavnaj s taprvega roka upisal oceno.
To mu moras dati kaksno pismeno prosnjo oz. osebno iti dati vpisati ali kako?? lp, andraz -- BOFH excuse #99: SIMM crosstalk.
On Mon, 2006-09-11 at 12:27 -0700, Marko Kotar wrote: > Men je ze zdavnaj s taprvega roka upisal oceno.
To mu moras dati kaksno pismeno prosnjo oz. osebno iti dati vpisati ali kako?? lp, andraz -- BOFH excuse #99: SIMM crosstalk.