On Mon, 2006-09-11 at 12:27 -0700, Marko Kotar wrote:
> Men je ze zdavnaj s taprvega roka upisal oceno.

To mu moras dati kaksno pismeno prosnjo oz. osebno iti dati vpisati ali
kako??

lp,
 andraz

-- 
BOFH excuse #99:

SIMM crosstalk.


Reply via email to