Rekordno hiter odgovor (dobil sem ga v 3minutah) Skrekovskega na moj mail
glede vpisa ocen v estudenta:

Ah, sem klical na vaso studentsko pisarno. Pravijo
da ocene se lahko vnesejo sele en dan kasneje po
izpitnem roku, tj. 15 sept. (sistem je tak). Ocene
so ze v pisarni. Rekla je tudi kasneje se lahko
vpisete v 4. letnik in ne samo danes. Prosim obvsti se
ostale studente preko vasega foruma.

lp,
skrekovski

Aja, sem pa prijavljen na izpitni rok s kolokviji 14.9.06 (jutri).

Lp, Luka

Reply via email to