Rekordno hiter odgovor (dobil sem ga v 3minutah) Skrekovskega na moj mail glede vpisa ocen v estudenta:
Ah, sem klical na vaso studentsko pisarno. Pravijo da ocene se lahko vnesejo sele en dan kasneje po izpitnem roku, tj. 15 sept. (sistem je tak). Ocene so ze v pisarni. Rekla je tudi kasneje se lahko vpisete v 4. letnik in ne samo danes. Prosim obvsti se ostale studente preko vasega foruma. lp, skrekovski Aja, sem pa prijavljen na izpitni rok s kolokviji 14.9.06 (jutri). Lp, Luka
