Seveda da je. Meni na PB1 ko sem pisal 90 in se mnogim, in tudi zdaj bo tistim ki so dosegli 90+, sem preveril. So pa mislim da trije tokrat ki so dosegli 90...
lp -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of a Sent: 13. september 2006 13:11 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] PB 2 - ustni On Wed, 2006-09-13 at 09:04 +0200, Alen Loncaric wrote: > A mi lahk poveste kak je zdej z ustnimi, a vpisuje ocene nad 70% al > sprasuje al kako ? Jaz se bojim, da bos moral kar lepo odgovarjat. Dvomim, da je kdaj samo vpisal oceno in adijo. Drugace pa ja, kaj navadno sprasuje? Kaj se splaca najbolj pogledat? Obstaja kaksen seznam vprasanj? lp, a. -- BOFH excuse #30: positron router malfunction
