Prosil bi nekoga, ce poskenira/slika tisti list ali dva, ki smo jih
dobili za trgovanje z vrednostnimi papiriji od Ane Saše na Avd. vajah,
pa se nekaj je bilo se mi zdi...
...in mi poslje na mail.
Sem nekje zalozil.
Hvala
LP,M
Viljem Dernikovic wrote:
Na pisnem izpitu imaš lahko vse.
Lp,
Vili
-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Marko
Poslano: 18. september 2006 9:32
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] IS - pisni izpit?
Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno
imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak list,...)?
Hvala
LP,M