A ni danes vpis?

LP,
Matjaž

Dne 21.09.2006 (čet) ob 08:43 +0200 je Domen Grabec zapisal(a):
> Tisti k grete dans na ogled. A lahko kdo prasa Jaklica, ce bo on dans vpisal
> ocene v estudenta? Fajn bi blo glede na to da je ju3 vpis...
> 
> LP, Domen


Reply via email to