A ni danes vpis? LP, Matjaž
Dne 21.09.2006 (čet) ob 08:43 +0200 je Domen Grabec zapisal(a): > Tisti k grete dans na ogled. A lahko kdo prasa Jaklica, ce bo on dans vpisal > ocene v estudenta? Fajn bi blo glede na to da je ju3 vpis... > > LP, Domen
A ni danes vpis? LP, Matjaž
Dne 21.09.2006 (čet) ob 08:43 +0200 je Domen Grabec zapisal(a): > Tisti k grete dans na ogled. A lahko kdo prasa Jaklica, ce bo on dans vpisal > ocene v estudenta? Fajn bi blo glede na to da je ju3 vpis... > > LP, Domen