kaj pa je s tem vprasanjem: kaksen je pogoj da predpomnilniski blok pade v eno 
vrstico DRAM?
nekje na fri-info forumu sem kopiral :da blok pade v eno vrstico DRAMa, morajo 
biti spodnji naslovni biti vezani na naslov stolpca
a je to dovolj za kodeka ali treba nekaj vec?

                
---------------------------------
Do you Yahoo!?
 Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.

Reply via email to