kaj pa je s tem vprasanjem: kaksen je pogoj da predpomnilniski blok pade v eno vrstico DRAM? nekje na fri-info forumu sem kopiral :da blok pade v eno vrstico DRAMa, morajo biti spodnji naslovni biti vezani na naslov stolpca a je to dovolj za kodeka ali treba nekaj vec?
---------------------------------
Do you Yahoo!?
Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.
