mislm da bi mogl bit ok ...

On 9/24/06, Ivan Fuæak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

kaj pa je s tem vprasanjem: kaksen je pogoj da predpomnilniski blok pade v
eno vrstico DRAM?
nekje na fri-info forumu sem kopiral :da blok pade v eno vrstico DRAMa,
morajo biti spodnji naslovni biti vezani na naslov stolpca
a je to dovolj za kodeka ali treba nekaj vec?


---------------------------------
Do you Yahoo!?
Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.

Reply via email to