mislm da bi mogl bit ok ... On 9/24/06, Ivan Fuæak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kaj pa je s tem vprasanjem: kaksen je pogoj da predpomnilniski blok pade v eno vrstico DRAM? nekje na fri-info forumu sem kopiral :da blok pade v eno vrstico DRAMa, morajo biti spodnji naslovni biti vezani na naslov stolpca a je to dovolj za kodeka ali treba nekaj vec? --------------------------------- Do you Yahoo!? Get on board. You're invited to try the new Yahoo! Mail.
