A kdo slucajno ve kdaj bo ta tedn se mogoče vpisat? Kako je ze z e-studentom da lahko un list izpolnes samo dan prej?
LP, Domen
A kdo slucajno ve kdaj bo ta tedn se mogoče vpisat? Kako je ze z e-studentom da lahko un list izpolnes samo dan prej?
LP, Domen