Jernej Jerebic Sun, 22 Oct 2006 17:29:45 -0700
eno hitro vprasanje glede predavanj... kdaj se jutri zacnejo pri mahkovici predavanja? ob 7:30 ali 7:15? :)
-- Lp, Jernej