Naslednji teden jih izjemoma ni, ker so prazniki. lp, g.
Dne Monday 23 October 2006 09:04 je [EMAIL PROTECTED] napisal(a): > Živjo! > > Mene zanima, kdaj so vaje operacijski sitemi 3. letnik računalniški sitemi, > ker me na prvih vajah ni bilo. In če je še kakšna sprememba glede ostlaih > vaj. > > > hvala lepa za odgovor! > > Robert
