Naslednji teden jih izjemoma ni, ker so prazniki.

lp,
g.

Dne Monday 23 October 2006 09:04 je [EMAIL PROTECTED] napisal(a):
> Živjo!
>
> Mene zanima, kdaj so vaje operacijski sitemi 3. letnik računalniški sitemi,
> ker me na prvih vajah ni bilo. In če je še kakšna sprememba glede ostlaih
> vaj.
>
>
> hvala lepa za odgovor!
>
> Robert

Reply via email to