a to je dans reku?

lp

2006/10/23, Zejn Gasper <[EMAIL PROTECTED]>:

Naslednji teden jih izjemoma ni, ker so prazniki.

lp,
g.

Dne Monday 23 October 2006 09:04 je [EMAIL PROTECTED] napisal(a):
> Živjo!
>
> Mene zanima, kdaj so vaje operacijski sitemi 3. letnik računalniški
sitemi,
> ker me na prvih vajah ni bilo. In če je še kakšna sprememba glede
ostlaih
> vaj.
>
>
> hvala lepa za odgovor!
>
> Robert




--
http://www.t-station.tk
http://trainstation.si.cx/forum

Reply via email to