Zdravo! Ker ta informacija se nekako ni resno zaokrozila naokoli, jo jaz posiljam.
V sredo, 8. 11., bo na fakulteti dan odprtih vrat. To pomeni, da ne bo predavanj in vaj, ampak se bodo odvijale nore in zanimive druge dejavnosti. Da dogodek je namenjen studentom in tudi dijakom, tako da si ne vzemite prost dan, ampak raje pridite na faks pogledat, kaj se drugace dogaja tam, pa tega sploh ne veste. Lahko si boste ogledali dejavnosti v laboratorijih, bodo zanimiva drugacna predavanja, tecaji, delavnice, razlicne igre, predstavitve podjetjih ... Program se ni dokoncen, tako da ce se kdo zeli sodelovati, se naj javi. Recimo s predstavitvijo kaksnega svojega projekta. Ali pa ce zeli le pohvaliti svoje podjetje. Ali pa mogoce ravno ima super idejo za kaj, pa se ni dobil ljudi, da bi jo uresnicil? Skratka prepustite se domisljiji glede tega, kako bi lahko tudi vi sodelovali. No, dokler ne pride "uradno" vabilo, pa lahko mogoce razmislite, s kom bi radi bili v ekipi za nogomet, ker bo tudi tekmovanje v nogometu na parkiriscu pred faksom. :-) Lahko pa zberete tudi ekipe za kaksne druge igre. Ce vas bo dovolj ... Tako da pridite v sredo na faks malo drugace. Mitar
