Zivjo!

V sredo po praznikih, 8.11. bo na faksu dogajal in zato si le rezervirajte, da tisti dan ne boste imeli drugih stvari. V planu so predstavitve laboratorijev, kjer vam bodo predstavili s čim vse se ukvarjajo in kaj vse luštnega imajo. Predstavile se bodo tudi različne računalniške firme. Ob 12h pa dogajanje prevzemamo mi študentje.Odvijale se bodo tekme malega nogometa (če vas zanima se lahko prijavite na [EMAIL PROTECTED]), partije šaha, tekme v igranju starih iger, ki smo jih že vsi malo pozabili:), iz kiberpipe bomo dobili njihov muzej računalnikov, posamezni študentje in ostali, pa bdo v tem času organizirali krajše predstavitve njihovih projektov, predavanja na temo računalništva in kratke tečaje. Če slučajno poznate koga, ki je te baže, da zna kej zanimivega in uporabnega povedat in ga sodelovanje zanima, piste meni. Potem sledi predavanje prof. Bratka, na katerega je vabljeno svasta ljudi (od dekanov drugih fakultet do ljudi iz firm,...) seveda pa ste glavna publika vi. Sledi brucovanje. Upeljali bomo novo tradicijo, neke vrste predajo ključa. Če ima kdo kakšne ideje in predloge, se nam lahko pridruži v pripravi. Fakulteta bom ene 3krat čez dan priskrbela pice, tko da če pridete za cel dan tudi lačni ne boste.Imeli pa bomo tudi izbor za naj profesorja.

Nujno vas potrebujemo, da sodelujete! Ne zgodi se dostikrat, da vas kaj prosim in zdej vas zares PROSIM, dejte pomagat. Mi smo naredili vse, da bo ta dan karseda uspešen, zlobirali smo celo prosti dan. Naredite mi veselje in se na ta mail odzovite v polnem številu. Vem, da večina od vas dela na kakem projektu, nekateri najbrž tudi potrebujete sodelavce, to je pravi čas. Izkoristite svojo priložnost in ne me pustit na cedilu. Tudi jest mislim, da sem stala ob vas kadar je kje zaskripalo in ste potrebovali pomoč.

Še enkrat vsi vabljeni,
za pomoč pa se lahko javite pri meni na: [EMAIL PROTECTED]

lp
Mojca Galun, predsednica ŠSFRI


Reply via email to