Zdravo! > Heh, jaz bi mogoče imel kar nekaj odprtokodnih (public domain) projektov > za predstavit, ampak so vsi le na papirju, ker ne najdem časa :-((
To je pa dobra ideja. Jaz imam tudi nekaj idej na papirju. Mogoce bi lahko imeli eno predstavitev taksnih projektov, pa se mogoce najde dovolj ljudi, ki bi potem skupinsko imele dovolj casa za projekt. Hm. Ideja. Kaj ce bi vsi taksni naredili kaksen plakat? Kjer bi predstavili projekt(e)? In kontakte. In tako potem bi se ti obesili v avli. Mogoce bi potem nasli sodelavce. Mogoce tudi financerja. Ti plakati bi potem tudi ostali po tem dnevu se nekaj casa izobeseni. Jaz bom pripravil nekaj taksnih plakatov. :-) Mitar
