Tukajle so napisana navodila: http://www.fri-info.net/forum/viewtopic.php?p=100091#100091
lp. Quoting Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]>: > jaz bi tud rad zvedel, kaj za 3. domaèo. a bi bil kdo tko prijazno pa na > hiter napiso navodila. > > prosim, lp >
