Tukajle so napisana navodila:
http://www.fri-info.net/forum/viewtopic.php?p=100091#100091

lp.


Quoting Valentin Ilja¾ <[EMAIL PROTECTED]>:

> jaz bi tud rad zvedel, kaj za 3. domaèo. a bi bil kdo tko prijazno pa na
> hiter napiso navodila.
>
> prosim, lp
>


Reply via email to