Zanimivo je bilo, ko smo to delali. Večina ima to že narejeno, kaj in
kako urejati po določenih rokih nas pa večina - žal ali hvalbogu - ne
ve. Ne bodi siten, dobil si info, naprej se pa s prof. dogovarjaj.
lp,
a wrote:
re
On Tue, 2006-11-07 at 14:52 +0100, luka kokalj wrote:
drugac pa najbols da gres do prfoksa pa se probas kaj zment
Ja, super. Torej tega se nihce ni naredil ..nikogar ne zanima, kaj mora
napisati za seminarsko in kako mora to narediti, v kkasni obliki oddati,
do kdaj predstaviti itd?! zanimivo ..
lp,
a.