re On Tue, 2006-11-07 at 17:16 +0100, Numero Uno wrote: > Zanimivo je bilo, ko smo to delali.
Kdaj in kako ze? > Večina ima to že narejeno, kaj in kako urejati po določenih rokih nas > pa večina - žal ali hvalbogu - ne ve. Hmm .. potem pa sprasujem tiste, ki vedo oz. so ze zadevo naredili .. > Ne bodi siten, dobil si info, naprej se pa s prof. dogovarjaj. Hvala za izjemno prijaznost! Upam, da ti bom lahko kdaj povrnil odgovor v tvojem stilu. a -- BOFH excuse #202: kernel panic: write-only-memory (/dev/wom0) capacity exceeded.
