re

On Tue, 2006-11-07 at 17:16 +0100, Numero Uno wrote:
> Zanimivo je bilo, ko smo to delali.

Kdaj in kako ze?

> Večina ima to že narejeno, kaj in kako urejati po določenih rokih nas
> pa večina - žal ali hvalbogu - ne ve. 

Hmm .. potem pa sprasujem tiste, ki vedo oz. so ze zadevo naredili ..

> Ne bodi siten, dobil si info, naprej se pa s prof. dogovarjaj. 

Hvala za izjemno prijaznost! Upam, da ti bom lahko kdaj povrnil odgovor
v tvojem stilu.

a

-- 
BOFH excuse #202:

kernel panic: write-only-memory (/dev/wom0) capacity exceeded.


Reply via email to