A je ta teden u cetrtek ali petek profesor povedal se kaj o seminarjih?
Bilo bi ql, da napisemo katere teme smo si zbrali.
Vem, da je rekel, da ima lohk tud vec folka isto temo, sam najbrz ne bo glih
prevec srecen, ce ma 7 folka isto.

LP
Mitja

Reply via email to