A je ta teden u cetrtek ali petek profesor povedal se kaj o seminarjih? Bilo bi ql, da napisemo katere teme smo si zbrali. Vem, da je rekel, da ima lohk tud vec folka isto temo, sam najbrz ne bo glih prevec srecen, ce ma 7 folka isto.
LP Mitja
A je ta teden u cetrtek ali petek profesor povedal se kaj o seminarjih? Bilo bi ql, da napisemo katere teme smo si zbrali. Vem, da je rekel, da ima lohk tud vec folka isto temo, sam najbrz ne bo glih prevec srecen, ce ma 7 folka isto.
LP Mitja