On Sun, 2006-11-19 at 12:06 +0100, Alen Loncaric wrote: > Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do > njega, kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)
Se pridruzujem vprasanju? Torej je mozno instalirati samo Lotus Notes in uvoziti svoj Domino certifikat (ki sicer se ne vem, kje ga najdem) in se povezati na Domino streznik na faksu?? Je kdo ze to naredil? lp, a.
