Zdravo! > Ocitno se je nekomu zdelo zabavno stran onesposobit. Saj zakaj bi pa > studenjte imeli kaj od tega.
Si je kdo shranil? Bomo pa s skupnimi mocmi to resili. Mitar
Zdravo! > Ocitno se je nekomu zdelo zabavno stran onesposobit. Saj zakaj bi pa > studenjte imeli kaj od tega.
Si je kdo shranil? Bomo pa s skupnimi mocmi to resili. Mitar