Zdravo!

> Ocitno se je nekomu zdelo zabavno stran onesposobit. Saj zakaj bi pa 
> studenjte imeli kaj od tega.

Si je kdo shranil? Bomo pa s skupnimi mocmi to resili.


Mitar

Reply via email to